Facebook Instagram
Welkom!
Kalender
December 2017
M
D
W
D
V
Z
Z
27
Food Fair
28
Ketnetcantus
29
Ketnetcantus
Landjuweel Infomoment
30
Filologica gaat schaatsen
1
2
3
4
5
Literaire alumni: Charlotte Van den Broeck en Filip Rogiers
Filologica's Grote Dictee
6
7
8
Ereledenavond: Kaas en bierpongavond
9
10
11
Blandinia goes IFK voetbal
12
Kerstmarkt
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Eerstvolgende activiteiten
Studant
Takeaway.com
Contact
Filologica
Blandijnberg
presidium@filologica.be
Presidium 2017 - 2018

Aulikki

Preses
preses@filologica.be
Tina

Luca

Vicepreses
vice@filologica.be
Tina

Florine

Penning
penning@filologica.be
Tina

Amber

Secretaris
secretaris@filologica.be
Tina

Leen

Bachelor
bachelor@filologica.be
Tina

Kylie

Cultuur
cultuur1@filologica.be
Tina

Arne

Cultuur
cultuur2@filologica.be
Tina

Serafina

Externe P.R.
externepr1@filologica.be
Tina

Luca

Externe P.R.
externepr2@filologica.be
Tina

Ruben

Feest
feest1@filologica.be
Tina

Sergio

Feest
Feest2@filologica.be
Tina

Emma

Interne P.R.
internepr1@filologica.be
Tina

Kaat

Interne P.R.
internepr2@filologica.be
Tina

Jan

Reis
reis@filologica.be
Tina

Youness

Scriptor
scriptor1@filologica.be
Tina

Julie

Scriptor
scriptor2@filologica.be
Tina

Floris

Sport
sport1@filologica.be
Tina

William

Sport
sport2@filologica.be
Tina

Ben

Studie
studie@filologica.be
Tina

Simon

T.A.P.
tap1@filologica.be
Tina

Maxim

T.A.P.
tap2@filologica.be
Tina

Emiel

Webmaster
web@filologica.be